Sesyjowo

Nasze sesje i nie tylko one

Ogłoszenie

Przenosimy się na Discorda


#76 2012-06-18 22:52:16

Daimio

Weteran

Zarejestrowany: 2012-02-20
Posty: 1304
Punktów :   

Re: Mechanika NS - proponowane zmiany.

1. Jak był obgadywany to przepraszam za zabieranie pomysłów innych. Mogłem zapomnieć a w trakcie gry w WOTa nagle mnie olśniło.
2. Nie kasowało by a dawało by bonus np. na ciężką jest chyba trudny to w naszej modyfikacji będzie normalny.
3. Ale to chyba naturalne że dodamy skill poinyt bo przecież zabieramy punkty na staty. a testy które opierają się na statach są złe. Jesteś lekarzem i masz 17 sprytu co powoduje że jesteś dobry w strzelaniu z wyrzutni, naprawie samochodów i jeszcze przy okazji wykładach chemie na uniwersytecie natomiast żołnierz który ma mało sprytu (bo potrzebuje wiele budowy, charakteru, percepcji i zręczności) może pomarzyć o strzelaniu z wyrzutni ........ To jest bezsens. Przypomnę ci postać Postoja jak grał lekarzem.

Tym co trzeba zrobić z pakietami umiejętności, jest to: http://www.sesyje.pun.pl/viewtopic.php?id=8

- Nie za bardzo łapię o co chodzi.


Internet nie wybacza!!!!

Offline

 

#77 2012-06-19 10:09:06

peruniec

Komisarz

Skąd: CZk
Zarejestrowany: 2012-02-20
Posty: 2359
Punktów :   

Re: Mechanika NS - proponowane zmiany.

To mój pomysł był, ten z linka, żeby każda umiejętność była liczona z kombinacji rożnych umiejętność, co by tylko utrudniało życie na początku, ale potem gralo by się tak samo jak w zwykłe neuro.
A co do statów to ja to zawsze mówiłem, dla mnie fajnie jest jak jest w SPECIL-u, gdzie staty dają inne rzeczy niż umiejętności przede wszystkim, a do umiejętności tylko małą początkową wartość, ale żeby coś takiego zrobić w neuro to by trzeba całe neuro przerobić.
Bo zmiany umiejętności to zmiana też suwaków z 4 itp.

Czyli rozbije się o to co zawsze, że za dużo zmian.


My armor is contempt. My shield is disgust. My sword is hatred. In the emperor's name, let none survive.

Offline

 

#78 2012-06-19 11:27:36

Daimio

Weteran

Zarejestrowany: 2012-02-20
Posty: 1304
Punktów :   

Re: Mechanika NS - proponowane zmiany.

Trzeba będzie sprawdzić ten twój sposób i mój (przywłaszczony). I tak offtopujemy na maxa przed sesją a tak można poświęcić 30 min albo godzinę i zobaczyć jak wyjdzie.


Internet nie wybacza!!!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://nerko.pl/