Sesyjowo

Nasze sesje i nie tylko one

Ogłoszenie

Przenosimy się na Discorda


#46 2012-06-07 10:32:04

peruniec

Komisarz

Skąd: CZk
Zarejestrowany: 2012-02-20
Posty: 2359
Punktów :   

Re: Wykłócanie się

I w końcu sobie to przypomniałem co się kłóciłem o kodeks pracy i umowę na zlecenia, tak nie obowiązuje, ale teraz ciekawe tylko kiedy to jest naprawdę umowa na zlecenia, a nie umowa o pracę nazywana umową na zlecenie co robi się cały czas.

Ale przyznaje myliłem się


My armor is contempt. My shield is disgust. My sword is hatred. In the emperor's name, let none survive.

Offline

 

#47 2012-06-14 18:08:49

Daimio

Weteran

Zarejestrowany: 2012-02-20
Posty: 1304
Punktów :   

Re: Wykłócanie się

-Przepraszam użyłem złego słowa. Miałem na myśli hejtowanie i to w prawie wszystkich możliwych odmianach.

ja mimo tego co się wydaje też czasami oglądam

- Ciekawe bo z twoich wypowiedzi można wywnioskować że unikasz anime jak murzyn mydła a wszystkie anime są do kitu.

Ostatnio edytowany przez Daimio (2012-06-14 18:11:46)


Internet nie wybacza!!!!

Offline

 

#48 2012-06-15 08:14:04

peruniec

Komisarz

Skąd: CZk
Zarejestrowany: 2012-02-20
Posty: 2359
Punktów :   

Re: Wykłócanie się

Krytyka nie jest hejtowaniem

A co do anime, to oglądam tylko rzadko, ostatnio oglądałem HOTD, a to że dyplomatycznie mówiąc większość anime mi się nie podoba, to narzekam.
Mógłbym też wrzucić anime które są fajne (według mnie oczywiście ) ale mam wrażenie że o nich wspominałem już.


My armor is contempt. My shield is disgust. My sword is hatred. In the emperor's name, let none survive.

Offline

 

#49 2012-06-15 09:39:12

Daimio

Weteran

Zarejestrowany: 2012-02-20
Posty: 1304
Punktów :   

Re: Wykłócanie się

Krytyka nie jest hejtowaniem

-Owszem masz racje ale krytyka ma w sobie jakieś logiczne wytłumaczenie (u ciebie brakuje go).
Mówienie że anime są do kitu bo są nudne jest żadnym argumentem bo mogę ci podać szereg anime które nie jest nudne to samo się tyczy katany i innych rzeczy.
Dosyć s wytykaniem heitingu bo się robi offtop.

Ostatnio edytowany przez Daimio (2012-06-15 09:39:55)


Internet nie wybacza!!!!

Offline

 

#50 2012-06-15 10:01:56

peruniec

Komisarz

Skąd: CZk
Zarejestrowany: 2012-02-20
Posty: 2359
Punktów :   

Re: Wykłócanie się

I tak to potem usunę

A gdzie nie ma logicznego uzasadnienia w mojej krytyce ?


My armor is contempt. My shield is disgust. My sword is hatred. In the emperor's name, let none survive.

Offline

 

#51 2012-06-15 10:12:01

Daimio

Weteran

Zarejestrowany: 2012-02-20
Posty: 1304
Punktów :   

Re: Wykłócanie się

Jak usuniesz to spoko.
To nie ja powinienem ci mówić co jest logicznym uzasadnieniem a ty powinieneś jakieś podać i nie pitol mi tu o tym że to ja mam się produkować bo w twoim mniemaniu muszę. Jak chcesz prowadzić jakąkolwiek dyskusje ty też powinieneś podawać jakieś fakty a nie tylko trolować moje bo to jest prostsze.


Internet nie wybacza!!!!

Offline

 

#52 2012-06-15 10:17:48

peruniec

Komisarz

Skąd: CZk
Zarejestrowany: 2012-02-20
Posty: 2359
Punktów :   

Re: Wykłócanie się

I znowu nie wiem o co ci chodzi, się zapytałem.
A gdzie nie ma logicznego uzasadnienia w mojej krytyce ?

Ty nie odpowiedziałeś więc tak ogólnie wtf ?


My armor is contempt. My shield is disgust. My sword is hatred. In the emperor's name, let none survive.

Offline

 

#53 2012-06-15 10:18:57

Daimio

Weteran

Zarejestrowany: 2012-02-20
Posty: 1304
Punktów :   

Re: Wykłócanie się

Dam ci szanse i proszę napisz tutaj co ci się nie podoba w anime.


Internet nie wybacza!!!!

Offline

 

#54 2012-06-15 10:30:53

peruniec

Komisarz

Skąd: CZk
Zarejestrowany: 2012-02-20
Posty: 2359
Punktów :   

Re: Wykłócanie się

Spoko mogę napisać, i żeby nie było ja nie mam nic do anime jako ogółu, tylko że takich anime jakie lubię jest bardzo bardzo mało.
Ogólnie na początek naprawdę nie lubię takiego nierealistyczne stylu grafiki, duże oczy, nieproporcjonalne ciała, dlatego jak anime ma coś takiego to 99% odpada, dalej tak samo wielkie miecze chaosu, skakanie na 20 metrów, więc większość anime z walką odpada.
Dalej ogólnie fabuła, ja lubię hmm mądrzejsze filmy/seriale, które mają jakiś głębszy sens, przesłanie, a nie oglądadła.
I dalej oglądają tego highshoola, te drgające cycki cały czas, albo widok z punktu widzenia majtek, DUZE NIE, nie bawi mnie to, nie podniecają mnie malowane dziewczyny, a coś takiego jest dla mnie po prostu głupie.

Jeśli jest anime jak Ghost, albo Berserk to spoko, ale ogólnie nie oglądam, tak samo jak nie oglądam filmów akcji, czy komedii dla nastolatków.


My armor is contempt. My shield is disgust. My sword is hatred. In the emperor's name, let none survive.

Offline

 

#55 2012-06-15 11:14:58

Daimio

Weteran

Zarejestrowany: 2012-02-20
Posty: 1304
Punktów :   

Re: Wykłócanie się

Ogólnie na początek naprawdę nie lubię takiego nierealistyczne stylu grafiki, duże oczy, nieproporcjonalne ciała, dlatego jak anime ma coś takiego to 99% odpada

- To akurat zależy od gustu więc nie zamierzam się wypowiadać . Sam pierwsze co robię to oceniam anime po kresce jak jest kijowa to nawet nie oglądam.

dalej tak samo wielkie miecze chaosu, skakanie na 20 metrów, więc większość anime z walką odpada.

-To akurat zależy od anime. Są takie anime gdzie nie ma takich rzeczy. Jeżeli zechcesz porównać amerykańskie kreskówki/anime (albo jak to się tam nazywa) to zobaczysz że Japonia to nie jedyni psychole pod tym względem.

Dalej ogólnie fabuła, ja lubię hmm mądrzejsze filmy/seriale, które mają jakiś głębszy sens, przesłanie, a nie oglądadła.

-Chce zauważyć że jest wiele anime z przesłaniem które mają niezłą kreskę i są mądre tylko że ty je omijasz. Film ma to do siebie że albo ma sławnych aktorów i jest produkowany dla masz albo to amatorskie nagranie owinięte w kawałek prześcieradła i zapomniane przez ludzkość bo ludzie wolą tępą strzelaninę. W anime jest trochę inaczej bo anime nie każdy ogląda (Chińskie bajeczki) i są serie przeznaczone dla takich widzów którzy chcą obejrzeć coś mądrzejszego.

I dalej oglądają tego highshoola, te drgające cycki cały czas, albo widok z punktu widzenia majtek, DUZE NIE, nie bawi mnie to, nie podniecają mnie malowane dziewczyny, a coś takiego jest dla mnie po prostu głupie.

-Kwestia gustu a opieranie całej swojej opinii na jednym anime nie ma sensu bo w normalnym kinie jest większy chłam.

Jeśli jest anime jak Ghost, albo Berserk to spoko, ale ogólnie nie oglądam, tak samo jak nie oglądam filmów akcji, czy komedii dla nastolatków.

-Jak tam chcesz ale to trochę głupie. Oglądasz seriale i filmy ze wszystkich kategorii a anime wkładasz do jednego worka i twierdzisz że wszystkie powinno się spalić oprócz twoich ulubionych.  Anime też ma swoje podkategorie a jak nie wierzysz to sprawdź: http://www.anime-shinden.info/ po lewej stronie jest kółeczko z kategoriami.


Internet nie wybacza!!!!

Offline

 

#56 2012-06-15 11:33:36

peruniec

Komisarz

Skąd: CZk
Zarejestrowany: 2012-02-20
Posty: 2359
Punktów :   

Re: Wykłócanie się

Ale ja nie mówię że tylko w anime są duże miecze czy inne głupoty, amerykańskich seriali animowanych też nie oglądam, chyba że takiej South park które są śmieszne, niepoprawne polityczne itp.

-Chce zauważyć że jest wiele anime z przesłaniem które mają niezłą kreskę i są mądre tylko że ty je omijasz. Film ma to do siebie że albo ma sławnych aktorów i jest produkowany dla masz albo to amatorskie nagranie owinięte w kawałek prześcieradła i zapomniane przez ludzkość bo ludzie wolą tępą strzelaninę. W anime jest trochę inaczej bo anime nie każdy ogląda (Chińskie bajeczki) i są serie przeznaczone dla takich widzów którzy chcą obejrzeć coś mądrzejszego.

Szczerze jakie są takie mądre anime które omijam ? bo paru które znam nie oglądałem bo mi się nie podobało z innych względów, np elfen lieda albo takie z Mechami którego nie mogę sobie przypomnieć nazwy. 
I poza tym ja jakoś nie szukam anime, po prostu nie chce mi się, jak jakieś znajdę przypadkowo to mogę obejrzeć.
A co do filmów to chyba mało znasz, a poza tym znani aktorzy nie robią że film jest głupi

I dalej ja nie opieram mojego zdania na jednym anime, ale na ogóle, widziałem co mój brat oglądał, co postój ogladał kiedyś sam szukałem jakiegoś fajnego anime to same szkolne, niby komedyjki, albo w ogóle nie wiem o czym (jak K-on które ogladał mój brat) i to jest coś czego nie oglądam.
Tak samo co ja oglądam, większość rzeczy które oglądam to dramty + coś tam, i takie też anime lubię.
A w ogóle ty znowu stosuje hiperbole, ja lubię takie anime jak lubię, dlaczego mam mówić że inne są fajne, skoro według mnie nie są ?
A co do kategorii to wiem że są, ale i tak większość mi nie odpowiada po prostu.
I szczerze nawet nie chce mi się szukać ciekawego anime, bo łatwiej znajdę film czy serial.

Kolor czerwony jest zarezerwowany dla administracji - pamiętaj o tym.
MM


My armor is contempt. My shield is disgust. My sword is hatred. In the emperor's name, let none survive.

Offline

 

#57 2012-06-16 15:03:44

Daimio

Weteran

Zarejestrowany: 2012-02-20
Posty: 1304
Punktów :   

Re: Wykłócanie się

Jakoś nie chce mi się kłócić więc napiszę tylko jedno i raczej każdy się zemną zgodzi.
Jeżeli nie lubisz anime to twoja sprawa ale jeżeli nie potrafisz uzasadnić swojego zdania to mnie twoje heitowanie nie obchodzi i zachowaj je dla siebie. Pisząc uzasadnienia typu "ale w anime są gigantyczne miecze i dlatego ich nie oglądam" ja mogę ci pokazać gry w których są gigantyczne miecze i filmy ale to nie spowoduje że przestaniesz grać i oglądać filmy.


Internet nie wybacza!!!!

Offline

 

#58 2012-06-16 20:02:34

peruniec

Komisarz

Skąd: CZk
Zarejestrowany: 2012-02-20
Posty: 2359
Punktów :   

Re: Wykłócanie się

A ja mogę napisać tylko LOL, bo to jest kawałek mojej wypowiedzi, wycięty z kontekstu, bo to jest napisane dlaczego nie oglądam pewnych anime (wszystkich tych naruto, bleach-y it), z powodu grafiki innych, z powodu fabuły jeszcze innych, czyli z jakiegoś powodu 99% anime mi się nie podoba, a nowe szczególnie.
I szczerze mógłbym opisywać każde anime czy gatunek dlaczego mi się nie podoba, ale mi się nie chce bo co za sens.
Ja napisałem dlaczego nie lubię (większości) anime, dla mnie jest to logiczne i spójne.


My armor is contempt. My shield is disgust. My sword is hatred. In the emperor's name, let none survive.

Offline

 

#59 2012-06-16 20:29:47

Daimio

Weteran

Zarejestrowany: 2012-02-20
Posty: 1304
Punktów :   

Re: Wykłócanie się

To się nazywa heiting i to na wysokim poziomie jeżeli możesz napisać co ci się nie podoba w niemal każdym anime. Gdybyś ten heiting przestawił z anime na cokolwiek efekt był by taki sam. Jeżeli chcesz to zrobimy taką empatyczną grę czyli ja wcielę się w osobę która nie lubi filmów i wszędzie gdzie się zjawie będę mówił jakie to filmy są kijowe i bez sensu a ty wcielisz się w role w człowieka który jest już znużony takim heitingiem (podobnie jeżeli chodzi o katanę). Zamierzasz zagrać w taką grę??


Internet nie wybacza!!!!

Offline

 

#60 2012-06-18 23:40:42

Daimio

Weteran

Zarejestrowany: 2012-02-20
Posty: 1304
Punktów :   

Re: Wykłócanie się

Dawaj Mateo zrób nam kolorki. Lepiej wszystko widać.


Internet nie wybacza!!!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
worldhotels