Sesyjowo

Nasze sesje i nie tylko one

Ogłoszenie

Przenosimy się na Discorda


#31 2013-03-26 10:27:24

peruniec

Komisarz

Skąd: CZk
Zarejestrowany: 2012-02-20
Posty: 2359
Punktów :   

Re: Odgrywanie w D&D

Czy ja płakam ? to nie ja narzekam że taka nudna walka jest (chociaz jest ), bo i tak nie mam nic lepszego do roboty tyle , szczególnie że sam chcesz/bedziesz grać


My armor is contempt. My shield is disgust. My sword is hatred. In the emperor's name, let none survive.

Offline

 

#32 2013-03-26 10:48:08

Daimio

Weteran

Zarejestrowany: 2012-02-20
Posty: 1304
Punktów :   

Re: Odgrywanie w D&D

szczególnie że sam chcesz/bedziesz grać

-Tak tylko że ja mam inne rzeczy do roboty a przychodzę na sesje w D&D 4.0 jedynie dla towarzystwa (przypominam że głosowałem inaczej niż ty). To powoduje że ja mogę nie być zaaferowany walką kiedy walka jest nudna albo grać sobie w Wolfa (niestety go przelazłem na ostatniej sesji więc będę grał w coś innego). Jeżeli wam to nie odpowiada (a właściwie mistrzowi gry) i będę musiał krzyczeć "to ja go tnę" to ja dziękuję i wracam do swojej lektury. Kupiłem ostatnio parę książek więc mam alternatywę.


Internet nie wybacza!!!!

Offline

 

#33 2013-03-26 15:41:53

peruniec

Komisarz

Skąd: CZk
Zarejestrowany: 2012-02-20
Posty: 2359
Punktów :   

Re: Odgrywanie w D&D

Ale jedyny kto narzeka to shinen nie MG

Ps co do głosowania, to głosowałem tylko dlatego że sie upieraliście, bo mnie ogólnie to obojętnie czy 4.0 czy 3.0, z lekką przewagą 4.0 bo nie grałem, wiec jako nowość, ale jakbyśmy grali w 3.0 to jedno i to samo dla mnie.

Ostatnio edytowany przez peruniec (2013-03-26 15:45:34)


My armor is contempt. My shield is disgust. My sword is hatred. In the emperor's name, let none survive.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Chełmża http://gigavac.eu Fotografia busy Bruksela