Sesyjowo

Nasze sesje i nie tylko one

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Przenosimy się na Discorda


#1 2013-12-03 17:41:59

 MeMadao

Sir

Zarejestrowany: 2012-02-20
Posty: 1963
Punktów :   

Pawełowa tabelka broni

Winchestera można zrobić normalnie a nie to co w neuro (plus on nie chodzi tylko na pistoletowe): http://pl.wikipedia.org/wiki/Karabin_Winchester_M1866, są też strzelby, zarówno pump jak i lever action. Z amunicji chaosu która w niego wchodzi (oczywiście w konkretne modele) np. http://en.wikipedia.org/wiki/.50-110_Winchester (plusy to duża energia kinetyczna połączona z absolutną prostotą wykonania [jest czarnoprochowa]). Do tej wersji wchodzą np. pociski od kałasza: http://en.wikipedia.org/wiki/Winchester_Model_1895. Nowsze modele chodzą nawet na natowskie 7,62.
Ogólnie rzecz biorąc moim zdaniem rodzina winchesterów jest na tyle duża i różnorodna, że można by ją rozbić na coś więcej niż samo winchester (szczególnie, że aktualnie te nowsze wersje śmigające na normalną amunicję kosztują śmieszne 35).


You load sixteen tons, what do you get?
Another day older and deeper in debt...

Offline

 

#2 2013-12-03 17:45:55

peruniec

Komisarz

Skąd: CZk
Zarejestrowany: 2012-02-20
Posty: 2359
Punktów :   

Re: Pawełowa tabelka broni

No właśnie można by rozbić, ale czy ktoś będzie strzelał ? bo ja w sumie chyba usuną parę broni które może i są w realu, ale nikt ich nie kupi w neuro bo sie nie opłaca, wywaliłem pół automatyczny karabin myśliwski i chyba wywale makarowa razem z ruskim nabojem 9mm.

No i w sumie broń jak garand czy spriengfield były w oryginalne 30-06, a nie 7,62, to jest większy nabój mocniejszy.
Ja tam to zrobić mogę dodać jakąś broń ale czy ta broń jest potrzebna.


My armor is contempt. My shield is disgust. My sword is hatred. In the emperor's name, let none survive.

Offline

 

#3 2013-12-03 17:47:55

 MeMadao

Sir

Zarejestrowany: 2012-02-20
Posty: 1963
Punktów :   

Re: Pawełowa tabelka broni

Winchestery dodaj to będę biegał, bo są śmieszne (i zaiste, bardzo dobre, ale to inna sprawa). Jeb jeb jeb!!!!


You load sixteen tons, what do you get?
Another day older and deeper in debt...

Offline

 

#4 2013-12-04 10:56:00

peruniec

Komisarz

Skąd: CZk
Zarejestrowany: 2012-02-20
Posty: 2359
Punktów :   

Re: Pawełowa tabelka broni

Tabelka uzupełniona.
Kiedy zobaczyłem różne bronie obok siebie ze wszystkimi statami to się zmieniło sporo cen, trochę poszło w górę, ale większość w dół

Nie wszystko jest wpisane w tabelkę, bo część jest domyślna, a część się nie zmieściła.
Wyjaśnienie.

Wszystkie pompowane bronie, lever-action i single-action (cały jeden peacemaker ) przeładowuje się 1 segment po strzale.
Wszystkie bronie jak rewolwery, pompki, lever-action i bolt-action ładuje się powoli (to jest chyba 2 segmenty/pocisk)

Bolt-action - przeładowuje się 2 segmenty po strzale.

Semi-auto - broń jest półautomatyczna, co zaznaczyłem przy shotgunach bo to nie jest domyślne.

Mocny - rozrzut - przy strzelaniu serią +1 do wymaganej budowy

Ładowanie po wystrzeleniu całego magazynka - jak sama nazwa wykazuje, można ładować naboje tylko po wystrzeleniu wszystkich z magazynka.


My armor is contempt. My shield is disgust. My sword is hatred. In the emperor's name, let none survive.

Offline

 

#5 2013-12-04 14:58:30

 MeMadao

Sir

Zarejestrowany: 2012-02-20
Posty: 1963
Punktów :   

Re: Pawełowa tabelka broni

Dorzucamy śrutobranie dla broni lever-action i piss mejkera? Bo kowboje dzikiego zachodu udowadniają, że można nakurwiać jak szalony (skuteczność tego nakurwiania jest wyrażona 30% utrudnień do strzału). I czemu winchestery są nieporęczne?


You load sixteen tons, what do you get?
Another day older and deeper in debt...

Offline

 

#6 2013-12-04 15:00:29

peruniec

Komisarz

Skąd: CZk
Zarejestrowany: 2012-02-20
Posty: 2359
Punktów :   

Re: Pawełowa tabelka broni

bo mają około 105-115 cm długości, to są świnie.

A szutczka spoko, przegięta nie jest.

Ostatnio edytowany przez peruniec (2013-12-04 15:01:24)


My armor is contempt. My shield is disgust. My sword is hatred. In the emperor's name, let none survive.

Offline

 

#7 2013-12-06 15:39:58

peruniec

Komisarz

Skąd: CZk
Zarejestrowany: 2012-02-20
Posty: 2359
Punktów :   

Re: Pawełowa tabelka broni

Tabelka skończona.

W sumie po krytyce że ten winchester chaosu jest zły zmieniłem trochę ceny/staty, jest trochę droższy, trochę bardziej zawodny.
Ale ten pocisk chaosu ma dwie wersje jedną na czarny proch druga na proch bez dymny, ta pierwsza (2/1 gambla) daje +2 do zacięcia/zawodności, i wtedy winchester ma 16-20 zacięcia, i już nie jest taki dobry .
A pocisk bez tego minusa kosztuje podobnie jak inne naboje z krytkiem.

Inna zmiana to zrównałem cenę śrut/breneka i dodałem brenekę magnum (też kryt )


My armor is contempt. My shield is disgust. My sword is hatred. In the emperor's name, let none survive.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe cena Zgorzelec Винтерберг