Sesyjowo

Nasze sesje i nie tylko one

Ogłoszenie

Przenosimy się na Discorda


  • Index
  •  » Archiwum sesji
  •  » Wampir w Krakowie czyli wóda, studenci, imprezy i... krwiopijcy?

#1 2012-11-28 00:08:44

Shinen

Ktoś

Zarejestrowany: 2012-11-27
Posty: 93
Punktów :   

Wampir w Krakowie czyli wóda, studenci, imprezy i... krwiopijcy?

Witam wszystkich. Mam propozycję dla graczy, którzy byliby w stanie strawić nieco jąkającego się Mistrza Gry i pobawić się w dość niestandardową sesję Wampira: Maskarady. Ogólnie zasady są następujące:
- System: nWoD dostosowany do realiów
- Realia: Wampir: Maskarada z czasów swojej świetności. Czyli trzynaście klanów, nadchodząca Gehenna, Kamaryla przeciwko Sabatowi i ogólnie to co tygrysy lubią najbardziej.
- Umiejscowienie Kampanii: Kraków nocą. Wraz z całym dobrodziejstwem inwentarza, razem z wiecznie nawalonymi studentami, burdami między Wisłą i Cracovią, niechęcią między AGHem i Polibudą, tajemniczym Kazimierzem, obskurną Hutą i oczywiście z górującym nad tym całym bajzlem Wawelem.
- Czas gry: nieokreślony. Generalnie ja zawsze mam czas, więc jedna albo i dwie sesje w tygodniu nie powinny stanowić problemu.

Gdyby ktoś był chętny, pisać. Od razu mówię, będę się wtryniał w historię postaci (oczywiście wszystko do negocjacji), bo chciałbym mimo wszystko poprowadzić koterię, a nie kilku zwalczających się indywidualistów. Co wy na to?


Life is, in the end, just a game, after all.
Whoever's enjoyed themselves the most when the game is over - wins.

And I mean to.

Offline

 

#2 2012-11-28 10:52:52

 MeMadao

Sir

Zarejestrowany: 2012-02-20
Posty: 1963
Punktów :   

Re: Wampir w Krakowie czyli wóda, studenci, imprezy i... krwiopijcy?

Brzmi nieźle, możesz mnie zapisać. Jak zbierze się ekipa, to zrobimy burzę mózgów odnośnie tego, kto kim gra. Czas mam codziennie popołudniami i w weekendy (chyba, że wypada jakaś sesyjka).


You load sixteen tons, what do you get?
Another day older and deeper in debt...

Offline

 

#3 2012-11-28 11:10:39

Daimio

Weteran

Zarejestrowany: 2012-02-20
Posty: 1304
Punktów :   

Re: Wampir w Krakowie czyli wóda, studenci, imprezy i... krwiopijcy?

Przeprosiny umieszczę tutaj aby nie znikły.

Ja Sebastian oficjalnie składam przeprosiny. Wynika to z tego że nowi użytkownicy to przede wszystkim boty więc proszę o zrozumienie.

Co do posta to:

Zagram z wielką chęcią chociaż odnośnie klimatu będę musiał sobie poczytać. Moje pytania są następujące:
-Czy jesteś z Wrocławia? Bo wszyscy tutaj to wrocławiacy.
-Na kiedy planujesz sesje?
-Na kiedy chciał byś historie postaci?
-Czy grasz w WOTa?

Jeszcze parę zdań odnośnie posta. Bardzo mądrze zrobiłeś że napisałeś aby gracze się między sobą nie zabijali. Mimo że jeszcze nie grałeś z nami to już znasz nasz styl gry. Następne to jak byś mógł to od razy pisz daty. Czyli na kiedy ma być historia i na kiedy jest zaplanowana sesja. Za organizację przede wszystkim odpowiadam ja ale tą pierwszą sesje trzeba przecież zagrać aby móc później coś ustalać. Co do jąkania to nikomu chyba nie będzie przeszkadzało.


Internet nie wybacza!!!!

Offline

 

#4 2012-11-28 19:26:26

Shinen

Ktoś

Zarejestrowany: 2012-11-27
Posty: 93
Punktów :   

Re: Wampir w Krakowie czyli wóda, studenci, imprezy i... krwiopijcy?

Fakt, trochę dwuznacznie się określiłem ^^

- Owszem, jestem z Wrocka. Jestem kumplem Kamila z chemii na uni.
- Sesję planowałbym zacząć od przyszłego tygodnia, gdyby się zebrało z 3-4 chętnych. Pory późno-popołudniowe, 16-17.
- Zaczęlibyśmy dopiero, jak wszyscy skończą swoje historie, tak że żadnego pośpiechu nie ma. Jeśli ktoś by się nie wyrobił, po prostu zaczniemy później.
- To zaznaczenie wzięło się i z moich osobistych doświadczeń (i grało się, i prowadziło swego czasu), i z zeznań Kamila, tak że jakby co to do niego z oskarżeniami o dekonspirę
- W WoT nie gram. Nie lubię MMO nastawionych na akcję, z chlubnym wyjątkiem LoLa.
- Czasy świata gry: młoda III RP (przełom tysiącleci).

Ostatnio edytowany przez Shinen (2012-11-28 19:26:59)


Life is, in the end, just a game, after all.
Whoever's enjoyed themselves the most when the game is over - wins.

And I mean to.

Offline

 

#5 2012-11-28 23:52:03

 JJ

Ktoś znany

Skąd: Lokacja Startowa - The House
Zarejestrowany: 2012-04-01
Posty: 302
Punktów :   
WWW

Re: Wampir w Krakowie czyli wóda, studenci, imprezy i... krwiopijcy?

Jak się nam zdarzało grać w D&D, Savage Worlds, albo w "walczącego" CyberPunka, to KFC było O.K.
Ale jak ma być coś spokojniejszego, gdzie się martwimy o klimat, to jest gorzej. Tylko Cold City
się nam tak udało, ale to dlatego, że graliśmy jak w połączenie Zewu Ktula i nazi zombiali.

Ja nie prowadzę w KFC żadnych poważnych sesji czy kampanii, bo klimat ciężko utrzymać, muzyka
marna i ciągły ruch i hałas. No i Gracze, po szóstym kubku Pepsi mają tak wysoki poziom cukru,
że zaczynają szaleć .


Twoja Mama!

Offline

 

#6 2012-12-04 19:05:41

Patryk

Ktoś ważny

Zarejestrowany: 2012-02-20
Posty: 811
Punktów :   

Re: Wampir w Krakowie czyli wóda, studenci, imprezy i... krwiopijcy?

Erm... to chcemy grać w tego wampira w ten czwartek? Ja mogę sobie rezerwować czas tylko muszę wiedzieć dużo wcześniej (a nie dzień przed jak zwykle).


"Bo obetnę sobie rękę i to wy będziecie mi obciągać!"

Offline

 

#7 2012-12-04 19:13:34

 MeMadao

Sir

Zarejestrowany: 2012-02-20
Posty: 1963
Punktów :   

Re: Wampir w Krakowie czyli wóda, studenci, imprezy i... krwiopijcy?

Ten czwartek chyba odpada (trzeba postacie zrobić, dodatkowo nie wiem czy jutro będę się nadawał do życia). Proponowałbym zacząć od poniedziałku.


You load sixteen tons, what do you get?
Another day older and deeper in debt...

Offline

 

#8 2012-12-04 19:25:01

Patryk

Ktoś ważny

Zarejestrowany: 2012-02-20
Posty: 811
Punktów :   

Re: Wampir w Krakowie czyli wóda, studenci, imprezy i... krwiopijcy?

O Boże, postać zrobisz w pół godziny, z historią max półtorej. Jutro mniej pij to przeżyjesz. A mnie ten czwartek akurat bardzo pasuje na granie - w młotka nie gram, w domu sam to byle przed szkołą wrócić i będzie dobrze.


"Bo obetnę sobie rękę i to wy będziecie mi obciągać!"

Offline

 

#9 2012-12-04 20:24:28

Shinen

Ktoś

Zarejestrowany: 2012-11-27
Posty: 93
Punktów :   

Re: Wampir w Krakowie czyli wóda, studenci, imprezy i... krwiopijcy?

Jest wtorek, a do mnie wciąż nie dotarła ani jedna historia postaci (systemowo tworzenie to sprawa imho wtórna). Można raczej bezpiecznie założyć, że nie wszyscy się wyrobią do czwartku z tworzeniem, zatem w ten czwartek raczej jeszcze nie gramy. Skupcie się na stworzeniu jakichś fajnych historii, bo postacie i tak zmunchkinujecie W takim razie pierwsza sesja w poniedziałek.


Life is, in the end, just a game, after all.
Whoever's enjoyed themselves the most when the game is over - wins.

And I mean to.

Offline

 

#10 2012-12-04 20:46:22

Daimio

Weteran

Zarejestrowany: 2012-02-20
Posty: 1304
Punktów :   

Re: Wampir w Krakowie czyli wóda, studenci, imprezy i... krwiopijcy?

To jest propozycja abyśmy zwarli poślady i oddali jutro historię postaci. Wtedy można by pograć w czwartek.


Internet nie wybacza!!!!

Offline

 

#11 2012-12-04 22:04:18

Patryk

Ktoś ważny

Zarejestrowany: 2012-02-20
Posty: 811
Punktów :   

Re: Wampir w Krakowie czyli wóda, studenci, imprezy i... krwiopijcy?

No to ja jutro mogę zrobić i wysłać skoro sesji z JJem nie ma. Pytanie Shinen czy jakoś cię można dorwać oprócz forum żeby zadać parę pytań. Może GG albo inne wynalazki?


"Bo obetnę sobie rękę i to wy będziecie mi obciągać!"

Offline

 

#12 2012-12-05 00:36:04

Shinen

Ktoś

Zarejestrowany: 2012-11-27
Posty: 93
Punktów :   

Re: Wampir w Krakowie czyli wóda, studenci, imprezy i... krwiopijcy?

Mój Gadulec: 6946028, pisać pierwsi, bo ja zawsze na niewidoku siedzę.

Na FB można ewentualnie próbować, nietrudno mnie znaleźć, bo nazywam się Shinen San, ale dopaść mnie na dostępnym dużo trudniej.


Life is, in the end, just a game, after all.
Whoever's enjoyed themselves the most when the game is over - wins.

And I mean to.

Offline

 

#13 2012-12-05 16:12:56

Daimio

Weteran

Zarejestrowany: 2012-02-20
Posty: 1304
Punktów :   

Re: Wampir w Krakowie czyli wóda, studenci, imprezy i... krwiopijcy?

Ze względy na to że miejscówka jest trochę daleko to składam wniosek o granie online. Jak to ma wyglądać zapytacie?
A no następująco: ściągacie mumble i wchodzimy na jakiś pokój. Każdy chyba ma micro na chacie więc nie powinno być problemu. Rzuty były by przez śmieszną stronkę której adres zna MeMad. Jeszcze jednym plusem jest spiskowanie które jest zerowym problemem. Jedyne co trzeba zrobić to przenieść się do innego pokoju.
Piszcie kto za a kto przeciw i dlaczego.


Internet nie wybacza!!!!

Offline

 

#14 2012-12-05 16:22:29

Shinen

Ktoś

Zarejestrowany: 2012-11-27
Posty: 93
Punktów :   

Re: Wampir w Krakowie czyli wóda, studenci, imprezy i... krwiopijcy?

Ja jestem przeciw, z paru powodów. Primo, mam problemy z netem, skutkiem czego miałbym częste dc. Secundo, rzucanie i linkowanie wyników zabiera sporo czasu, sesje przeciągałyby się w nieskończoność. Tertio, z doświadczenia wiem że nawet przy dobrym necie dźwięk lubi robić sobie tzw. yaya rzewne, skutkiem czego wszystko trzeba po 10 razy powtarzać. No i to wszystko rozpirza klimat w kibini mater, przez co nie wiem czy nawet w KFC nie byłoby lepiej.


Life is, in the end, just a game, after all.
Whoever's enjoyed themselves the most when the game is over - wins.

And I mean to.

Offline

 

#15 2012-12-05 16:38:54

Daimio

Weteran

Zarejestrowany: 2012-02-20
Posty: 1304
Punktów :   

Re: Wampir w Krakowie czyli wóda, studenci, imprezy i... krwiopijcy?

Z rzutami nie trzeba linkować bo jest wszystko widoczne. Ale rozumiem problem z netem więc nie przejdzie mój wniosek. Można to zastosować w innych kampanii


Internet nie wybacza!!!!

Offline

 
  • Index
  •  » Archiwum sesji
  •  » Wampir w Krakowie czyli wóda, studenci, imprezy i... krwiopijcy?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs łódz TS2 Space reliability