Sesyjowo

Nasze sesje i nie tylko one

Ogłoszenie

Przenosimy się na Discorda


#1 2012-07-23 10:27:48

 MeMadao

Sir

Zarejestrowany: 2012-02-20
Posty: 1963
Punktów :   

Konkurs na Moderatora

Sytuacja poprzedniego tygodnia pokazała, że jak mnie nie ma, to forum leży i kwiczy, a PP tego nie ogarnia. Jeżeli jest ktoś, kto sądzi, że może się sprawdzić jako moderator tego forum, piszcie tutaj lub na PW.

Tak, zdaję sobie sprawę z tego, że jest 6 użytkowników, ale nie jestem online 24/dobę, rzekłbym nawet, że jestem rzadko online, więc przydałby się ktoś, kto ogarniałby tego typu sprawy jak ta z tematami w offtopie, kiedy mnie nie ma. Albo prośba JJa odnośnie niespamowania w jego temacie.


You load sixteen tons, what do you get?
Another day older and deeper in debt...

Offline

 

#2 2012-07-23 10:41:25

Patryk

Ktoś ważny

Zarejestrowany: 2012-02-20
Posty: 811
Punktów :   

Re: Konkurs na Moderatora

Gratuluję Sebastianie nowej funkcji (z uwagi na olbrzymią liczbę userów i ich obecność online wybór jest między mną a SS - a ja wolę robić offtop )

To ja mam dodatkową propozycję do funkcji. Kiedyś Mateo robił ogłoszenia z góry, kiedy jest najbliższa sesja, w co i wiadomo było na wejściu. Od dłuższego czasu się opierdala i tego nie ma, a było to fajne.


"Bo obetnę sobie rękę i to wy będziecie mi obciągać!"

Offline

 

#3 2012-07-23 10:43:24

peruniec

Komisarz

Skąd: CZk
Zarejestrowany: 2012-02-20
Posty: 2359
Punktów :   

Re: Konkurs na Moderatora

He he ja powiem tylko że ogarnianie to kwestia względna, bo off top, to innych sesjach czy czymś tak wychodzi bo nie ma od tego tematu.

A jaki bałagan był w offtopach ? bo mi się widzi że w sumie było to co powinno być.


My armor is contempt. My shield is disgust. My sword is hatred. In the emperor's name, let none survive.

Offline

 

#4 2012-07-23 10:48:30

Daimio

Weteran

Zarejestrowany: 2012-02-20
Posty: 1304
Punktów :   

Re: Konkurs na Moderatora

Hańba!!!!! Nie biorę udziału w konkursie.


Internet nie wybacza!!!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.porzece.pl/ gta forum gta forum okna