Sesyjowo

Nasze sesje i nie tylko one

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Przenosimy się na Discorda


#46 2013-03-18 20:42:58

peruniec

Komisarz

Skąd: CZk
Zarejestrowany: 2012-02-20
Posty: 2359
Punktów :   

Re: ASG

Nie wiedziałem że też jest metalowy, wiec rzeczywiście mała różnica.
A brak kolby to wada ogólnie i tego co ty pokazałeś i ja.
A zasięg to jedno, ale trafienie to drugie i do tego kolba czy dłuższa lufa się przydaje.


My armor is contempt. My shield is disgust. My sword is hatred. In the emperor's name, let none survive.

Offline

 

#47 2013-03-18 20:48:08

 MeMadao

Sir

Zarejestrowany: 2012-02-20
Posty: 1963
Punktów :   

Re: ASG

Nie po to chcę PM żeby się bawić w celność Plus wygląda jak bolter Space Marines - po prostu muszę go mieć (jak pokemony).

Ale in minus działa to, że PL i SS baaaardzo kręcą nosem na ASG i z ich podejściem nie pogramy razem, więc się z kupowaniem i tak wstrzymam. Ale zamówienie na sprężynki i tak pójdzie (najwyżej będę się w to bawił bez nich, drużyn ASG we Wro jest od zesrania i jeszcze ciut ciut).


You load sixteen tons, what do you get?
Another day older and deeper in debt...

Offline

 

#48 2013-03-18 20:50:58

peruniec

Komisarz

Skąd: CZk
Zarejestrowany: 2012-02-20
Posty: 2359
Punktów :   

Re: ASG

Hmm wszystko ma dobre strony, najwyżej kasy nie wydam

Hmm a co wyglądu boltera to prawda, nie pomyślałem o tym


My armor is contempt. My shield is disgust. My sword is hatred. In the emperor's name, let none survive.

Offline

 

#49 2013-03-18 20:55:06

 MeMadao

Sir

Zarejestrowany: 2012-02-20
Posty: 1963
Punktów :   

Re: ASG

Ja bawić się zamierzam tak czy siak, tylko żeby się pogoda poprawiła.

Przypominam, że jutro robię zamówienie na Capri ASG (www.asg.com.pl)

Tak dla zainteresowanych - używki po 200 zł:
http://www.asg.com.pl/MP5_SD5_JG_uzywany,p,6186.php
http://www.asg.com.pl/MP5_SD6_JG_uzywany,p,6189.php


You load sixteen tons, what do you get?
Another day older and deeper in debt...

Offline

 

#50 2013-03-19 08:08:47

peruniec

Komisarz

Skąd: CZk
Zarejestrowany: 2012-02-20
Posty: 2359
Punktów :   

Re: ASG

A czytałeś żeby używek (jeśli się nie zna na bebechach) nie kupować, bo ewentualne naprawy które mogą być, mogą być drogie.

A co do grup, to powiem tak, jak czytam o tych grupach to oni się za bardzo spinają, co dla mnie jest dziwne(bo to w końcu plastikowe kulki), i te teksty o tuningu repliki, że inne to badziew, tylko 1000+ złotych polskich, gogle za 200-300, jak i cała reszta, bo musi być takie jakieś tam

Jakbym miał tyle kasy wydawać to tylko na rekonstrukcje, historyczną, którą ja traktuje poważniej.

Ps najfajniejsze według mnie to są takie ASG, w klimatach fallout,stalker czy ogólnie takie bardziej rpg-owo, larpowe.


My armor is contempt. My shield is disgust. My sword is hatred. In the emperor's name, let none survive.

Offline

 

#51 2013-03-19 17:04:55

 MeMadao

Sir

Zarejestrowany: 2012-02-20
Posty: 1963
Punktów :   

Re: ASG

Post-apo jest mało, głównie na śląsku się skupiają. O te używki się można spytać u nich przez maila czy gg czy cokolwiek, ale jak nie chcesz, ty wywalone.

A te grupy (ze spiną) bawią się zwykle w rekonstrukcję, tylko wojsk współczesnych [przy okazji łączą rekonstrukcję ze strzelaniem się]


You load sixteen tons, what do you get?
Another day older and deeper in debt...

Offline

 

#52 2013-03-19 20:08:02

peruniec

Komisarz

Skąd: CZk
Zarejestrowany: 2012-02-20
Posty: 2359
Punktów :   

Re: ASG

Wiesz z używanymi mi chodziło (bo czytałem trochę forum ), że skoro on jest używany potencjalnie szybciej coś sie może zepsuć, a jeśli sie samemu nie umie naprawić to może wyjść drogo.

Wiesz bez obrazy dla tych grup, ale dla mnie współczesna rekonstrukcja to nie rekonstrukcja
Jeśli ktoś chce tak bardzo rekonstruować wojsko, może sie do niego zapisać , no i poważni żołnierze, całym sprzęt jak oryginalnych formacji, a sie strzelają na 50 metrów z plastikowych kulek

A co do post-apo to wiem, niestety wszystko fajne jest daleko od wrocka


My armor is contempt. My shield is disgust. My sword is hatred. In the emperor's name, let none survive.

Offline

 

#53 2013-03-19 20:23:13

 MeMadao

Sir

Zarejestrowany: 2012-02-20
Posty: 1963
Punktów :   

Re: ASG

Co do rekonstrukcji się nie zgodzę - na MilSimach zasuwają w pełnym rynsztunku z dociążaną bronią, kulki są po to, że ciężko jest strzelać do innych z ostrej amunicji. No i tak swoją drogą lepsza rekonstrukcja z kulkami niż strzelanie bez pocisku uprawiane przez grupy rekonstrukcyjne historyczne formacje, prawda?

A twój argument z wojskiem jest inwalidą, bo może nie każdy chce napierdalać pół roku po poligonie (mamy takiego w klanie w czołgach), a w ASG/rekonstrukcję bawią się w czasie wolnym czyli jak inni rekonstruktorzy.


You load sixteen tons, what do you get?
Another day older and deeper in debt...

Offline

 

#54 2013-03-19 20:55:19

peruniec

Komisarz

Skąd: CZk
Zarejestrowany: 2012-02-20
Posty: 2359
Punktów :   

Re: ASG

Hmm tylko że ile owa nowoczesna rekonstrukcja ma wspólnego z realem, bo z tego co wiem poza samym wyglądem niewiele.
A co do strzelania prochem, to tak wygląda to bardziej realistycznie i jest bardziej realistyczne, szczególnie że są grupy rekonstrukcji historycznej robiącej, DWS albo Wietnam, i oni mają normalne repliki broni, albo w ogóle oryginały z zalanym zamkiem, albo broń hukową, i wygląda to lepiej.

A co do Argumentu z wojskiem, to nie bardzo, bo jeśli ktoś sie tak spina, że sie nie trzyma realiów wyposażenia, broni, że sie używa high capów, to dla mnie coś jest nie tak.
Szczególnie że są bo wiem o tym (tylko drogie) prywatne szkolenia jak oddziałów szturmowych, antyterrorystów itp.
Szczególnie że z tego co widziałem żołdaki sie śmieją a ASG-owców.

Ale żeby nie było, to tylko moje zdanie,  co ktoś inny lubi jego sprawa, ja wiem że ludzie się też śmieją z rekonstrukcji historycznej.


My armor is contempt. My shield is disgust. My sword is hatred. In the emperor's name, let none survive.

Offline

 

#55 2013-03-21 07:31:31

peruniec

Komisarz

Skąd: CZk
Zarejestrowany: 2012-02-20
Posty: 2359
Punktów :   

Re: ASG

http://forum.wmasg.pl/topic/62901-ninja-w-airsofcie/

LOL jaki temat
W sumie to powinno być w śmiesznych.

Ostatnio edytowany przez peruniec (2013-03-21 07:31:46)


My armor is contempt. My shield is disgust. My sword is hatred. In the emperor's name, let none survive.

Offline

 

#56 2013-03-21 14:49:25

peruniec

Komisarz

Skąd: CZk
Zarejestrowany: 2012-02-20
Posty: 2359
Punktów :   

Re: ASG


My armor is contempt. My shield is disgust. My sword is hatred. In the emperor's name, let none survive.

Offline

 

#57 2013-03-23 21:46:58

 MeMadao

Sir

Zarejestrowany: 2012-02-20
Posty: 1963
Punktów :   

Re: ASG

Właśnie. Mówiłem o karabinkach chaosu: http://wmasg.pl/pl/news/show/417609


You load sixteen tons, what do you get?
Another day older and deeper in debt...

Offline

 

#58 2013-03-23 21:59:12

peruniec

Komisarz

Skąd: CZk
Zarejestrowany: 2012-02-20
Posty: 2359
Punktów :   

Re: ASG

wcale nie wyglądają bardzo dziwnie


My armor is contempt. My shield is disgust. My sword is hatred. In the emperor's name, let none survive.

Offline

 

#59 2013-04-08 23:01:51

 MeMadao

Sir

Zarejestrowany: 2012-02-20
Posty: 1963
Punktów :   

Re: ASG

Znalazłem na forum WMASGu kolesia ze środy, który chce założyć grupę ASG. Wstępnie jest zainteresowany naszą ekipą, teraz będziemy obgadywać szczegóły.

http://forum.wmasg.pl/topic/136751-srod … i-okolice/


You load sixteen tons, what do you get?
Another day older and deeper in debt...

Offline

 

#60 2013-04-08 23:12:03

Daimio

Weteran

Zarejestrowany: 2012-02-20
Posty: 1304
Punktów :   

Re: ASG

A właśnie to jakie są wstępne wyliczenia na to ASG co chciałeś kupić? Chciałeś je jeszcze ulepszać czy tylko mi się obiło o uszy.


Internet nie wybacza!!!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Moutain View Villa Hotels Arco da Calheta www.yorek.pl www.papuge.pl radzymincentrumpark