Sesyjowo

Nasze sesje i nie tylko one

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Przenosimy się na Discorda


#1 2018-11-23 12:51:40

 MeMadao

Sir

Zarejestrowany: 2012-02-20
Posty: 1963
Punktów :   

CyberMapa do RPG

Siadam w końcu do zrobienia cyfrowej wersji mapki do RPGów (DD i nie tylko). Stąd mam trzy pytania:
- czego byście od takiego programu wymagali (dostępność - platforma (windows, androidy?), sieciowość, podstawowe funkcje...)
- co byście chcieli w takim programie zobaczyć (bajery, automatyczne obsługiwanie mechaniki [np. testów inicjatywy, spostrzegawczości...], turlanie kostkami...)
- cokolwiek co byście chcieli (muzyka, filmy, tańczące karły...)

Żeby nie było - program napiszę tak czy siak, traktuję to jako element nauki na potrzeby zawodowe, ale w ten sposób będzie bardziej użyteczny. Ja mam swoją listę, ale nie wrzucam żeby wam nie sugerować


You load sixteen tons, what do you get?
Another day older and deeper in debt...

Offline

 

#2 2018-11-23 14:31:15

peruniec

Komisarz

Skąd: CZk
Zarejestrowany: 2012-02-20
Posty: 2359
Punktów :   

Re: CyberMapa do RPG

Hmm chyba styknie żeby na Windowsie działało.

Co do bajerów to jak dla mnie najlepiej by było jak najmniej bajerów, bo jak zaczniesz dodawac jakieś bajery jak np jakieś efekty czy coś to będziesz musiał dodawać wiecej bajerów i w praktyce wyszła by walka w tym programie a to na 99% będzie wolniejsze niż turlanie po prostu.
Więc jak dla mnie stykło by zrobić tylko mapę i pozycje/ruch


My armor is contempt. My shield is disgust. My sword is hatred. In the emperor's name, let none survive.

Offline

 

#3 2019-01-09 13:45:28

 MeMadao

Sir

Zarejestrowany: 2012-02-20
Posty: 1963
Punktów :   

Re: CyberMapa do RPG

http://vrpg.wicherski.pl/

Postaram się jutro zrobić żeby ładnie działało. Na chwilę obecną można przesuwać gobliny po siatce.

Dojdzie jutro rysowanie ścian, przesuwanie mapy, wstawianie dowolnych wrogów (z mojej kolekcji obrazków), automatyczna inicjatywa.

W niedalekiej przyszłości dodam możliwość zapisu do pliku na serwerze (ale do piątku się nie wyrobię).

PS: Na telefonach może być problem ze skalowaniem, trzeba oddalić widok żeby klikanie było poprawne


You load sixteen tons, what do you get?
Another day older and deeper in debt...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
reklama dla influnecerów Największy Wybór w Kraju Świecie stomatolog Szczecin wideofilmowanie Szczecin geodeta kurów