Sesyjowo

Nasze sesje i nie tylko one

Ogłoszenie

Przenosimy się na Discorda


  • Index
  •  » Sesje
  •  » Cyberpunk - Lojalność za pieniądze

#1 2017-12-15 18:38:03

peruniec

Komisarz

Skąd: CZk
Zarejestrowany: 2012-02-20
Posty: 2359
Punktów :   

Cyberpunk - Lojalność za pieniądze

Typowa wczesna noc w wielkim mieście, mijasz rozświetlone czyste ulice dzielnicy korporacyjnej. Oddalasz się od centrum a wszystko staje się coraz bardziej szare brudne, to jeszcze nie dzielnica walki ale sama granica, domy szarych dronów korporacji, zamknięte sklepy, puste szyby.
Widzisz swój cel, może to był magazyn może warsztat? Teraz to jest twój cel, miejsce dla takich jak ty roninów.


Kampania była by w stylu grupy najemników wszelakiej maści. Czyli pasuje większość profesji, może poza rockmanem i raczej ex-policjant(który całkiem pasuje).

Co do skilli klasowych to raczej nie zgodzę się na więcej niż 7 na początku.
I jeszcze po przeczytaniu poradnika dla mg jeśli ktoś chce mieć 10 inty to musi to jakoś dobrze uzasadnić bo to jest inteligencja na poziomie einsteina i trochę dziwne by było jakby każdy solo taką miał
Tak samo z resztą statystyk muszą jakoś odzwierciedlać wasze postacie. Czyli jeśli ktoś da empatię na 10 tzn że przed wszczepami dostawał PTSD od rozdeptania mrówki ,   

Sprzęt raczej tylko z głównego podręcznika żeby ułatwić życie, chyba że ktoś chciałby mieć coś specjalnego i nieprzegiętego.


My armor is contempt. My shield is disgust. My sword is hatred. In the emperor's name, let none survive.

Offline

 

#2 2017-12-15 19:14:04

 MeMadao

Sir

Zarejestrowany: 2012-02-20
Posty: 1963
Punktów :   

Re: Cyberpunk - Lojalność za pieniądze

Jeżeli zagramy, to ja zaklepuję bojowego technika, speca od ekspresowej rozbiórki budynków.


You load sixteen tons, what do you get?
Another day older and deeper in debt...

Offline

 

#3 2017-12-15 19:42:29

 JJ

Ktoś znany

Skąd: Lokacja Startowa - The House
Zarejestrowany: 2012-04-01
Posty: 302
Punktów :   
WWW

Re: Cyberpunk - Lojalność za pieniądze

Ja myślę nad Fixasem (Fixerem-Solasem), jak kiedyś Mateo u mnie. Ale z drugiej strony, bex Fixingu na 8-9 będzie trudno

I pytanie, czy można brać/przerabiać rzeczy z 203X? Bo mam kilka pomysłów, żeby mieć ciekawą Postać, która dopełni team, a nie kolejny Solas Ranged/Solas Melee.


Twoja Mama!

Offline

 

#4 2017-12-15 20:28:11

peruniec

Komisarz

Skąd: CZk
Zarejestrowany: 2012-02-20
Posty: 2359
Punktów :   

Re: Cyberpunk - Lojalność za pieniądze

Zależy co byś chciał z 2030? bo tam ogólnie to jest mrok

Plus sorry skill na 8-9 to jest bardzoooo wysoko. Do tego u mnie nie będzie tak łatwo grać fixerem jak u ciebie.

Ostatnio edytowany przez peruniec (2017-12-15 20:31:03)


My armor is contempt. My shield is disgust. My sword is hatred. In the emperor's name, let none survive.

Offline

 

#5 2017-12-31 08:20:46

Patryk

Ktoś ważny

Zarejestrowany: 2012-02-20
Posty: 811
Punktów :   

Re: Cyberpunk - Lojalność za pieniądze

Ja się totalnie nie znam, pamiętam Cybera Jadowego i to że wszyscy musieli mieć wszystko na 10. Jak ktoś mi pomoże z postacią to mogę grać jakimś tępym koksem.

Będziemy grać zamiast D&D czy dodatkowo?


"Bo obetnę sobie rękę i to wy będziecie mi obciągać!"

Offline

 

#6 2017-12-31 08:45:45

 MeMadao

Sir

Zarejestrowany: 2012-02-20
Posty: 1963
Punktów :   

Re: Cyberpunk - Lojalność za pieniądze

Dodatkowo, chyba że się nam znudzi ddek. Postacie się robi łatwo, trochę czasu zajmuje zakup sprzętu


You load sixteen tons, what do you get?
Another day older and deeper in debt...

Offline

 
  • Index
  •  » Sesje
  •  » Cyberpunk - Lojalność za pieniądze

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://pieknodrewna.online www.yorek.pl www.papuge.pl radzymincentrumpark